"התמיכה והייעוץ של עדי"

כיום התאומות שלנו בנות 2.5 וכל ההישגים שלנו בשנתיים האחרונות מקורם בתמיכה ובייעוץ של עדי. החל מליווי התפתחותי, לימוד וחיזוק הרגלי שינה, הרגלי אכילה ותזונה שעד היום מדהימים אותי!

— טל

"לשקף מורכבות מתוך אחריות"

עדי אשת חינוך מסורה, ולא מפחדת להגיד את האמת בפנים. היא רואה הכל ויודעת לשקף את המורכבות והכל מתוך אחריות. לא פגשתי הרבה אנשים בתחום שיש להם זהות אידאולוגית כה עמוקה עם מה שהם עושים. מדהים! רק ללמוד ממך!

— אלנה


 
השיחה הייתה עבורי חיזוק האינטואיציה המעורפלת שלי באמצעות הידע המבוסס שלך, שהתחבר כמו כפפה לתפיסת העולם שלי. 

— ענת

 
 

"מעוררת השראה, מקצועית, קשובה."

עדי מלווה אותי כבר שנים בהורות, מהיום הראשון בו ביתי הבכורה הגיחה לאוויר העולם. אני לומדת ממנה כל הזמן. היא מעוררת השראה, מקצועית, קשובה, מלאה בידע וברצון להפיץ טוב בעולם הזה, ולעשות את החיים שלנו כהורים טובים ונעימים, ועוד יותר מזה טובים ונעימים לילדים שלנו - וכל זה בצעדים קטנים ונחושים. תודה ענקית!!! 

— סלעית

"קפיצת מדרגה"

עדידוש המופלאה מלווה את התאומים שלי בני 1.5 ואותי. החל מהרגלי שינה, למידת גבולות, תהליכים התנהגותיים והרגלי תזונה. בזכות היותה, קפצנו מדרגה עצומה והיא מאפשרת לנו למידה יום יום.

— ליה

 

“טעים, בריא ואיכותי.”

הילדים יודעים שכשעדי מגיעה יהיה אוכל טעים ובריא. מאז שהיא איתנו, חווית האכילה של הילדים מתחילה בהכנה: עדי מערבת אותם בבישולים ואפילו בבחירת המצרכים לארוחה, והם נהנים מזה בטירוף. אבל יותר חשוב, הם למדו לאהוב אוכל בריא ואיכותי. בלי טיגונים, בלי בשר, בלי אוכל מעובד וכבד. עדשים, קינואה, ירקות למינהם, תבשילים למיניהם. ממש תענוג. שלי הכי אוהבת את הדאל של עדי, ומקס עדיין לפעמים לוקח בננה ועוטף אותה בחסה ומנשנש להנאתו.

—חיים

"חוויה חיובית לילד!"

תהליך הגמילה של הילד הראשון שלנו היה חלק ומהיר , חשבנו שכך גם יהיה עם השני, האמנו שאנחנו יודעים הכל והכל יעבור גם פה חלק. אך המציאות הייתה שונה ולכן פנינו לעדי לליווי בתהליך הגמילה. התהליך כלל שיחות, ליווי ותמיכה צמודה, האמונה שלה בנו כהורים והראייה של הצדדים החיובים בילד כולל האופציות המגוונות שעומדות מולנו הופכות את התהליך לחוויה חיובית לנו ובמיוחד לילד. הזמינות התמידית של עדי, המקצועיות והידע לא יסולאו בפז ..

— אלי