תעריפים

בניית חזון הורי – 300 ש"ח
הדרכת הורים- 250 ש"ח למפגש
הרצאה – 750 ש"ח 

תוכן

מיועדת להורים לילדים בכל הגילאים.
חזון הורי - מפגש חד פעמי, משך שעה וחצי, בו נגדיר את הערכים, השקפות העולם והדרך שמנחה אותנו ונאמץ כלים פרקטיים להטמעתם בחיי היומיום.
הדרכת הורים - תהליך פרטני ומותאם אישית, משך 10-15 מפגשים, בהם נלמד כיצד להתגבר על אתגרים הקשורים לגבולות, יחסים בין אחים, תקשורת, סרבנות באמצעות שינויים קטנים בבית.
הרצאה - משך שעה וחצי, 10-30 משתתפים. מהם היסודות הדרושים לבניית מערכת חוקים מתפקדת בבית? היכן צריך גבולןת? כיצד מעבירים את האחריות לילד? מדוע כדאי להחליף את מערכת העונשים והפרסים בתוצאות טבעיות והגיונית?

 

הדרך מערך לחוק, ומחוק לגבול

גבול הינו הפנמה של חוק המבוסס על ערך. הגבול הינו אישי והאחריות להצבת הגבול היא של כל פרט לעצמו. אם כך, כיצד נלמד את ילדינו לפעול לפי חוקי הבית? הגן? הסביבה? באמצעות העברת האחריות לילדינו, תקשורת, כבוד ושיוויון, מעט חוקים, מבוססים על ערכים, מוסברים, הגיוניים והוגנים מאפשרים לשמור על גבולות, תוך שמירה על יחסים ואווירה משפחתית טובה. 

 

המלצות

 
למידה מתמשכת.

"אני לומד ממנה כל הזמן - גם כשילדי היו תינוקות, וגם היום, לומד ממנה על הורות, על גבולות, על גמילה, על שינה, על תזונה, על ספרים והמון דברים אחרים. ממליץ לכל הורה לעבוד איתה."

— חיים 

מפגש מלמד ומעמיק.

"תודה עדי על אתמול, מפגש החזון ההורי היה מאוד מלמד ומעמיק, לקחנו כמה דברים חשובים שיעזרו לנו בעתיד. יצא לי לחשוב שאני בכלל מיישמת כבר חלק מהדברים בלי לדעת וזה מעודד אותי שאני אמא טובה."

—שי ושני

צעדים קטנים ונחושים.

"עדי מעוררת השראה, מקצועית, קשובה, מלאה בידע וברצון להפיץ טוב בעולם הזה, ולעשות את החיים שלנו כהורים טובים ונעימים, ועוד יותר מזה טובים ונעימים לילדים שלנו- וכל זה בצעדים קטנים ונחושים."

— סלעית 

 

בלוג

 

שואפים לפרוץ גבולות חדשים?

תאמו עוד היום שיחת ייעוץ בת 20 דקות, חינם!