תעריפים

אבחון בשלות – 250 ש"ח
אבחון, הדרכה וליווי – 750 ש"ח 
הרצאה – 750 ש"ח 

תוכן

מיועדת להורים לילדים בגילאי 1.5-3.
אבחון - הגדרת בשלות ומועד תחילת תהליך הגמילה.
הדרכת גמילה וליווי - אבחון בשלות, מפגש אחד בו נעמוד על ההיבטים הפיזיים, הרגשיים והחברתיים של גמילה. נאמץ טכניקות גמילה ליום, יחד נעבור לגמילת לילה ונתרגל מקרים ותגובות. כל זאת לצד ליווי יומיומי, עד לסיום התהליך.
הרצאה - משך שעה וחצי, 10- 30 משתתפים. כיצד לאבחן מתי הילד מוכן להתחיל את תהליך הגמילה? מהי הטכניקה הנכונה לגמילה? איך מתאימים אותה לילדנו? וכיצד נקפיד על תהליך גמילה נכון להמשך ההתפתחות של ילדינו. 

 

גמילה קצרה, נעימה וקלה 

מוכנות ובשלות של ילדינו, לצד טכניקה נכונה, מבטיחה לנו גמילה קצרה, נעימה וקלה. בתהליך גמילה המבוסס על התיאוריה האדלריאנית, הלמידה מתבצעת בעזרת מוטיבציה פנימית, לקיחת אחריות וחווית עצמאות מעצימה. זוהי חווית למידה משעמעותית עבור ילדינו והיא בעלת השפעה על מערכת היחסים של ההורים עם הילד והאווירה בבית.
   

 

המלצות

 
מקצועיות, ערכיות, לויאליות.

"נאמנותך לערכי התפיסה שלך הובילו אותך להיות זו שמקדמת אותי לשחרר כרגע ולא להתחיל תהליך, מה שבהחלט ראוי ומוערך והופך אותך למקצועית, ערכית ולויאלית למשנתך."

— ענת

חוויה חיובית לנו ולילד!

"התהליך כלל שיחות, ליווי ותמיכה צמודה, האמונה שלה בנו כהורים והראייה של הצדדים החיוביים בילד, הופכות את התהליך לחוויה חיובית לנו ובמיוחד לילד. הזמינות התמידית של עדי, המקצועיות והידע לא יסולאו בפז.”

— אלי

מהשיחה הראשונה.

"פלא. מהיום ששוחחנו לראשונה, בתנו עושה את צרכיה בסיר. והיום אנחנו שמחים לבשר שיעל גמולה! בזכותך ואיתך למדנו לא מעט על הורות מובילה, מעודדת ומעצימה."

—שני ומתן

 

בלוג 

 

רוצים לדעת אם הילד שלכם בשל?

תאמו עוד היום שיחת ייעוץ בת 20 דקות, חינם!